وفا فود همواره سعی دارد تا محصولات گیاهی و طبیعی را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار داده و فرآیند خرید و ارسال را برای مشتریان خود به‌گونه‌ای فراهم آورد که بتوانند به‌راحتی خرید خود را انجام داده و محصولات خود را دریافت نمایند؛ بااین‌حال درصورتی‌که به هر عنوان محصولات ارسال‌شده برای شما دارای مشکلی بود می‌توانید طبق شرایط زیر این محصولات را بازگردانید:

در صورت وجود مشکلاتی که در ضمانت بازگشت محصولات و ضمانت کیفیت که در پایین ذکر شده است، مشتریان تا هفت روز فرصت دارند که مشکلات موجود را به وفا فود اعلام کنند. در صورت اعلام بعدازاین مدت، وفا فود هیچ تعهدی در بازگرداندن محصولات ندارد. بعد از اعلام به پشتیبانی وفا فود و تماس با شمارۀ ۰۲۱۵۶۴۳۳۸۰۰ در صورت موجودی محصول در انبار وفا فود بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت محصول را از مشتری دریافت و محصول جدید را جایگزین می‌کنند. در باقی شهرها، محصول موردنظر در صورت موجودی در انبار ۲۴ تا ۴۸ ساعت برای مشتری ارسال خواهد شد.

شرایط ضمانت بازگشت ۷ روزه محصولات

تبصره. این بند در مورد ماهیت محصول است و خواص نوشته‌شده در محصولات توسط تولیدکننده ادعا شده است و وفا فود در مورد نتیجه این خواص مسئولیتی ندارد.

۱. ارسال محصولی که با اطلاعات موجود در سایت ازجمله عکس و اطلاعات محصول ازجمله وزن، تعداد، رنگ و غیره مغایرت داشته باشد:

‌ الف- محصولات مراقبت از پوست و مو و تغذیه سالم

در مورد محصولات مراقبت از پوست و مو و تغذیه سالم همچون صابون‌های گیاهی، شامپوهای گیاهی، سرم ها، لوسیون های گیاهی، دمنوش های گیاهی و غلات صبحانه به دلیل مسائل بهداشتی، اگر بسته‌بندی وکیوم شده به نحوی بازشده باشد، شرکت وفا فود از پس گرفتن محصول به هر صورتی معذور است. لازم به ذکر است در این مورد مشتری بایستی تا حداکثر ۲۴ ساعت کاری بعد از دریافت محصول این مورد را به وفا فود اعلام نمایید و مشخص است در صورت گذشتن از این زمان وفا فود از بازگشت محصول معاف است. بازگرفتن این محصولات تنها منوط به عدم انطباق با عکس، وزن، تعداد و گذشتن تاریخ انقضا می‌باشد و وفا فود مسئولیتی درزمینهٔ اثرگذاری و صحت خواص ذکرشده توسط تولیدکننده در سایت نمی‌باشد و درصورتی‌که محصول موردنظر با پوست یا موی شما سازگار نباشد و یا تأثیری که مدنظرتان است را از مصرف محصولات به دست نیاوردید وفا فود به‌هیچ‌عنوان مسئولیتی جهت بازگشت محصول نداشته و امکان بازگشت محصولات مصرف‌شده و محصولاتی که وکیوم آن‌ها بازشده است ندارد. لذا لطفاً حتماً در خرید و انتخاب خود دقت نمایید.

ب- روغن‌ها و شربت‌ها

درصورتی‌که محتویات این محصولات با چیزی که ذکرشده متفاوت باشد، باید توسط کارشناسان وفا فود تأیید شود و سپس مراحل بازگشت به مشتری آغاز می‌شود. لازم به ذکر است در صورت عدم صحت ادعای مشتری وفا فود تمام هزینه‌های پست و بازگشت به عهده مشتری است و اگر ادعای مشتری درست باشد وفا فود تمام هزینه‌های ارسال و بازگشت را تقبل می‌کند. در این مورد مشتری بایستی تا حداکثر ۲۴ ساعت کاری بعد از دریافت محصول این مورد را به وفا فود اعلام نمایید و مشخص است در صورت گذشتن از این زمان وفا فود از بازگشت محصول معاف است.

۱. عدم داشتن تاریخ تولید مناسب، و یا گذشتن از تاریخ انقضا:

این مورد باید توسط کارشناسان وفا فود تأیید شود و سپس مراحل بازگشت وجه به مشتری آغاز می‌شود. لازم به ذکر است در صورت عدم صحت ادعای مشتری وفا فود تمام هزینه‌های پست و بازگشت به عهده مشتری است و اگر ادعای مشتری درست باشد وفا فود تمام هزینه‌های ارسال و بازگشت را تقبل می‌کند.

۲. مخدوش بودن بسته‌بندی محصولات در کلیه مراحل ارسال اعم از شکستن، خراب شدن و….:

در این مورد باید عکس محصول توسط مشتری گرفته شود و برای کارشناسان وفا فود ارسال شود و سپس در صورت تأیید مراحل بازگشت به مشتری با هزینه وفا فود آغاز خواهد شد.

۳. خراب شدن، گندیدگی و…. محتویات محصولاتی که نیاز به نگهداری در شرایط خاصی هستند.

باید توسط کارشناسان وفا فود تأیید شود و سپس مراحل بازگشت به مشتری آغاز می‌شود. لازم به ذکر است در صورت عدم صحت ادعای مشتری وفا فود تمام هزینه‌های پست و بازگشت به عهده مشتری است و اگر ادعای مشتری درست باشد وفا فود تمام هزینه‌های ارسال و بازگشت را تقبل می‌کند. لازم به ذکر است در این مورد مشتری بایستی تا حداکثر ۲۴ ساعت کاری بعد از دریافت محصول این مورد را به وفا فود اعلام نمایید و مشخص است در صورت گذشتن از این زمان وفا فود از بازگشت محصول معاف است.